Dvere na mieru

Dvere sú dôležitou súčasťou vnútorného prostredia, kde zohrávajú kľúčovú úlohu pri prvom dojme pri vstupe do vášho domova, kancelárie alebo iných miestností. Okrem oddelenia priestoru a zabezpečenia súkromia majú aj schopnosť tepelne a zvukovo izolovať, a taktiež prispievajú k estetike. Interiérové dvere výrazne ovplyvňujú atmosféru nášho domova a v našej predajni máte možnosť vidieť vzorky od viac ako 20 dodávateľov a výrobcov.

 

Dvere XXL

Dvere XXL, ako názov naznačuje, predstavujú dvere s nadštandardnými rozmermi, ktoré sa vyrábajú na mieru od podlahy až po strop. Ponúkame ich v rôznych materiáloch, farbách a prevedeniach. Tieto dvere sú vhodné pre rôzne interiéry, či už sú súkromné alebo verejné, a predstavujú atypický druh dverí, ktorý sa vyznačuje eleganciou a dominanciou.

 

 

Dvere do skrytej zárubne

Skryté zárubne, čoraz viac preferované v moderných interiéroch, spolu s dverami vytvárajú bezchybné a jednotné línie. Reprezentujú neviditeľnú časť steny alebo priečky, či už je to sadrokartónová alebo murovaná stena. Takéto zárubne sú vhodné pre otočné aj posuvné dvere a získavajú popularitu medzi architektmi, dizajnérmii aj klientmi. Ich minimalistický nadčasový štýl sa ľahko prispôsobí rôznym domácnostiam a dvere, zabudované do steny a skryté pod omietkou, umožňujú dizajnu dverí vyniknúť a interiéru dodávať úplnosť. Špeciálna hliníková zliatina umožňuje lakovanie zárubne rovnakou farbou ako steny okolo, čo zaisťuje dokonalú súhru. V našej ponuke nájdete skryté zárubne za výhodné ceny.

 

Sklenené dvere

Sklenené dvere pridávajú do interiéru veľmi elegantný prvok. Kalené sklo vytvára nevšednú atmosféru a poskytuje kvalitný a elegantný materiál. Tento typ dverí je často dodávaný s rôznymi dekoráciami od jednoduchých motívov až po fototapety prírody alebo ľudí.

 

 

Dýhované masívne dvere

Dýhované masívne dvere, podobne ako drevený nábytok a ďalšie prírodné materiály, prinášajú do vášho domova teplý pocit a pozitívne ovplyvňujú náladu. Okrem estetického vzhľadu majú vynikajúcu pevnosť a zvukovú izoláciu. Môžete si vybrať dvere, ktoré možno vyrobiť v rôznych dýhach a odtieňoch, čím máte širokú paletu možností pri výbere.